MENÜ

BİZ

Önceki Sayfaya Dön
Bulut Enerji

Hakkımızda

1970 yılında Ahmet İLERİSOY tarafından kurulan İlerisoy Mühendislik Konya’da mekanik tesisat üzerine birçok projeye imzasını atmıştır.

İlerisoy Mühendislik 43 yıllık mekanik tesisat sektör geçmişinden sonra 2013 yılından itibaren Isı Payölçer & Kalorimetre sayaçlarının okuma ve faturalandırma hizmetleri için faaliyetlerine Bulut Enerji markası ile devam etmeye başlamıştır. Konya başta olmak üzere Türkiye’de birçok binaya sayaç okuma ve faturalandırma konusunda hizmet vermektedir.

Binalara verilen bu hizmetin dışında sektörde hizmet eden birçok firmaya alt yapı desteği sağlanmaktadır.

2021 yılı İtibari ile de 24 Şehirde kendi ofisi ve bayii yapısıyla 100.000 konut için hizmetlerine devam etmektedir.

Gelişen günümüz şartlarında firmamız binalara daha iyi hizmet verebilmek adına site yönetim yazılımları geliştirme için yazılım ekibini güçlendirmiş ve 2020 yılında BULUT AİDAT markası ile binaların kullanımına sunulmuş, 2021 yılı itibari ileBulut Hijyen markası ile endüstriyel temizlik ürünleri imalatına girmiştir.

Amacımız bina yönetimlerinin işlerini kolaylaştırmak ve daha kaliteli hizmet alabilmeleri için çalışmaktır. Profesyonel ekibimiz ve güçlü bayii ağımız ile emin adımlarla daha ileriye…Vizyonumuz

Bulut Enerji, 2021 yılında da stratejisi kapsamında , kârlılık seviyesi ile pazar payını dengelemeye özen göstermiştir. Şirket, global olarak hızla dijitalleşen yazılım sektöründe, hizmet kalitesini artırmak ve iş süreçlerini güçlendirmek amacıyla gerekli gördüğü dijital dönüşümü öncelikleri arasında değerlendirmektedir. Çevik ve analitik organizasyon yapısına geçiş hedefiyle eşgüdümlü olarak yürütülen dijital dönüşüm çalışmaları, Bulutenerji çatısı altında yazılım dilleri ve yapay zekâ kullanımını yaygınlaştırarak veriye dayalı analitik, değişimleri hızlı algılayıp adapte olan ve dijital iş modellerini geliştirip uygulayan bir yapıya erişmeyi amaçlamaktadır.

Bulut Enerji
Bulut Enerji

Misyonumuz

 Önümüzdeki dönemde de vizyon ve misyonu doğrultusunda maliyet yönetimini güçlendirmek, dijital dönüşümü mümkün olan tüm iş süreçlerinde uygulamak, “taraftar müşteri” yaratmak ve tüm çalışanlarımız, iş ortaklarımız, müşterilerimiz için sürdürülebilir bir şekilde gelişen, verimli bir Şirket olmak hedefi doğrultusunda ilerleyecektir.